ENDERUSK
Přihlášení

Libea s.r.o. - reklamní a státní vlajky

Vlajky, prapory, transparenty
E-shopinternetový obchod Libea

VLAJKY

Vlajky, prapory, bannery a transparenty vyrábíme sítotiskem nebo přímým digitálním tiskem disperzními barvami na kvalitní vlajkovinu z 3osnovního 100% PES materiálu o hmotnosti cca 115 g/m2 s následným pařením po tisku a redukčním praním.
Výběru materiálu věnujeme trvale vysokou pozornost. Vlajkovinu dovážíme výhradně od certifikovaných výrobců z Německa a Velké Británie. Námi používané disperzní barvy jsou vyráběny renomovaným výrobcem ve Švýcarsku a záhustky v Itálii.

Státní vlajky vyrábíme na sklad v 6 rozměrových řadách (150x225 cm, 100x150 cm, 60x90 cm, 40x60 cm, 30x45 cm a 20x30 cm), které jsou zákazníkovi okamžitě k dispozici.Vlajky zasíláme zpravidla na dobírku obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou (viz náš E-shop - Přepravní podmínky).

Ostatní vlajky - reklamní, firemní, městské, obecní, sportovní, spolkové, hasičské, autovlajky, lodní vlajky, tištěné dekorace, atd. vyrábíme na zakázku podle použité technologie do 1-2 týdnů.

Vyrábíme také moderní tištěné textilní reklamní poutače, zejména mobilní bannery BEACH FLAG nebo ROLL-UP, které se těší u našich zákazníků velké oblibě. 

V naší nabídce naleznete rovněž stolní vlaječky, praporky a korouhvičky pro reprezentativní a dekorační použití. Tato nabídka zahrnuje státní vlaječky států světa (sjednocené do rozměru 11x16,5 cm), vlaječky mezinárodních organizací, obecní a městské vlaječky, sportovní vlaječky, firemní vlaječky, reklamní vlaječky a další. K těmto vlaječkám, praporkům a korouhvičkám dodáváme stolní stojánky v různém provedení.

Příslušenství k našim vlajkám a praporům tvoří fasádní držáky, žerdě, vlajkové stožáry, interiérové vlajkové stojany, nájezdové podstavce pod auta a další výrobky.

Náš sortiment zahrnuje rovněž papírové vlaječky - praporky, papírové řetězce a párty praporky - gastrovlaječky.

LIBEA, s.r.o. je od roku 2000 členem ČESKÉ VEXILOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, o.s.
V roce 2012 byla hlavním pořadatelem 5. Českého národního vexilologického kongresu s mezinárodní účastí, který se konal v Liberci. 

LIBEA, s.r.o. je od roku 2004 opakovaným držitelem značky kvality CZECH MADE - PRO SLUŽBU ZAKÁZKOVÁ VÝROBA VLAJEK.

 LOGO 1 1 CZMade

 
 
© Libea 2017 | všechna práva vyhrazena
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
Česká Kvalita
load