ENDERUSK
Přihlášení

Libea s.r.o. - reklamní a státní vlajky

Vlajky, prapory, transparenty
E-shopinternetový obchod Libea

Libea - český výrobce vlajek

Vítáme Vás na stránkách firmy LIBEA, s.r.o. se sídlem v Liberci.

LIBEA, s.r.o. byla založena v roce 1994 jako textilní, výrobní a obchodní podnik.

Náš výrobní program se specializuje na vlajky, prapory, třepetalky, bannery, transparenty, vlajková křídla - Beach Flag a dekorace tištěné na polyester.

LIBEA, s.r.o. je členem České vexilologické společnosti již od roku 2000. Od roku 2004 je jako jediná firma v oboru držitelem značky kvality CZECH MADE.

Náš obchodní program  zahrnuje  molitan a matrace, akustický molitan, biomolitan a různé typy molitanových přířezů. Náš sortiment bytového textilu tvoří koberce, přikrývky a polštáře, přehozy, televizní pytle, tkané deky, ručníky a osušky, ubrusy, utěrky a další zboží.

Vlajka Libea        

Firemní auto

Libea na radiu BEAT

25.05.2015
Radio Beat - Dům a bydlení 2015
Molitanový big beat od LIBEA, s.r.o. na rádiu Beat.V těchto dnes nás s našimi molitany naladíte na rockovém rádiu Beat. Neváhejte a vylaďte si své matrace k dokonalosti, nezapomeňte také na akustickou izolaci pro nerušený poslech.
 
 

CZECH MADE POŠESTÉ

30.09.2014
LOGO 1 1 CZMade
LIBEA, s.r.o. má za sebou již pátou obhajobu značky kvality CZECH MADE, která jí byla poprvé udělena již v roce 2004. Značka je udělována na dva roky. 
 
 

Volby do evropského parlamentu

24.03.2014

                  Vlajka ČR a EU
LIBEA, s.r.o. je významným výrobcem vlajek pro města a obce. Rovněž státní a veřejná správa požaduje vlajky, které odpovídají platné legislativě. Naší zárukou a garancí je 10 let držení značky kvality CZECH MADE, kterou obhajujeme již od roku 1994.  Pro obce, obecní, obvodní a městské úřady jsme připravili přehlednou nabídku vlajek a praporů ČR a EU včetně příslušenství na našich stránkách www.vlajky.com. 
 
 
 
 
© Libea 2017 | všechna práva vyhrazena
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
Česká Kvalita
load