Matrace

ATYPICKÉ MATRACE NA ZAKÁZKU

Pro letní dětské tábory, karavany, chataře a rybáře nabízíme zakázkovou výrobu levných matrací v požadovaných rozměrech délky, šířky i výšky. Na molitanovou (PUR) desku vhodné hustoty ušijeme snímatelný potah na zip. Potah může být v hladkém ekonomickém provedení nebo může být vylepšen změkčujícím proševem.

ATYPICKÉ MATRACE PRO KARAVANY

MATRACE PRO UBYTOVNY A ŠKOLNÍ INTERNÁTY

Pro hromadná ubytovací zařízení navrhneme vhodnou materiálovou skladbu matrace podle Vašich požadavků i s ohledem na hospodárnost pořízení a užívání výrobku.
 
Příklady matrací:
 

Velmi žádaná, kvalitní matrace sendvičového typu. Je tvořena dvěmi vrstvami tvarované polyuretanové pěny, mezi které je vložena deska RE pěny, zvyšující  nosnost matrace. Matrace je vhodná zejména pro osoby, které upřednostňují tvrdší lůžko. Doporučené uložení tohoto typu matrace je na pevný nebo polohovací lamelový rošt, případně na děrovanou desku.
Jádro matrace je složeno ze dvou profilovaných desek z vysoce kvalitní polyurethanové pěny, mezi které je vložena výztuž z pojeného polyuretanu.
Základní rozměr jádra matrace činí 200x90x14 cm, výška matrace vč. potahu je 16 cm a váha celé matrace je 12,5 kg. Jádro matrace je uloženo do snímatelného prošívaného potahu. Potah je opatřený zipem a je pratelný.
Materiálové složení i rozměr matrace je možné individuálně upravovat podle vašich požadavků. Pro svoji poptávku můžete využít poptávkový formulář.

VYROVNÁVACÍ MATRACE VISCO

Smyslem využití vyrovnávací matrace je zkvalitnění a vyrovnání povrchu obvykle starších matrací. Jádro vyrovnávací matrace VISCO je tvořeno paměťovou pěnou (líná pěna) GV 5030.
Rozměr jádra vyrovnávací matrace činí 200x90x5 cm, výška včetně potahu činí 7 cm . Jádro matrace je uloženo do snímatelného prošívaného potahu. Potah je opatřený zipem a je pratelný.

VYROVNÁVACÍ MATRACE ZE STUDENÉ PĚNY

Jádro vyrovnávací matrace je tvořeno studenou pěnou vysoké kvality.
Rozměr jádra vyrovnávací matrace činí 200x90x5 cm, výška včetně potahu činí 7 cm. Jádro matrace je uloženo do snímatelného prošívaného potahu. Potah je opatřený zipem a je pratelný.

CHRÁNIČ MATRACE S PVC ZÁTĚREM

Hygienický matracový chránič chrání matraci před znečištěním díky nepropustné vrstvě PVC. Je voděodolný. Možnost praní do 95°C. Kvalita materiálu umožňuje praní výrobku až 250krát. Vrchní materiál je bavlněné froté. Chránič je určen pouze na vrchní stranu matrace a je uchycen gumou přes rohy matrace. Tento výrobek se těší oblibě díky prověření dlouhodobým používáním.

Standardní rozměry:
dětské –  70×140 cm
jednolůžko – 90×200 cm
Vstup do e-shopu

Ostatní rozměry matracových chráničů na objednávku: 60×120 cm, 80×200 cm, 100×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm.
Můžeme pro vás zajistit výrobu i v atypických rozměrech.

SUPERABSORBENT

Podložka má rozměr 70×90 cm a je tvořena pětivrstvou extrémně savou tkaninou, která dokáže absorbovat až 2,5 l vody na m2. Podložku je možno prát do 95°C a lze ji sušit v bubnové sušičce.
Materiálové složení: 90% polyester, 10% polyuretan.
Superabsorbent je velmi vhodný k domácímu použití, ale zejména pro domovy seniorů, nemocnice, dětká zařízení, případně hotely.
Použití modrou barvou k matraci.
Vstup do e-shopu

MATRACOVÝ CHRÁNIČ KAMILKA

Chrání matraci před znečištěním, ale zároveň má změkčující funkci pro dlouhodobě ležící. Gumy na rozích slouží k pevnému zachycení na matraci. Před použitím je nutno výrobek vyprat z důvodu odstranění přebytečných vláken uvolněných po vyčesání materiálu.
Materiál: 100% bavlna. Praní na60°C.
Běžný rozměr: 90×200 cm.
Vstup do e-shopu 

Rozměry na objednávku:
100×200 cm, 140×200, 160×200 a 180×200 cm.
Vstup do e-shopu