Mobilní bannery Beach Flag

Mobilní bannery BEACH FLAG (BF) se rozšířily v mnoha tvarech a provedeních jako moderní reklamní nosič určený jak pro venkovní použití, tak do interiéru. BEACH FLAG v napínací konstrukci představuje výrazný, dynamický, snadno přenosný a skladný typ textilního reklamního poutače. 

V Česku se BF rozšířil pod označením muší křídlo, kapka, beach vlajka, kapkovitá vlajka, vlajkový systém beach flag nebo prostě plážová vlajka. 

Základní typy BF  z naší nabídky: 

BEACH FLAG KLASIK

Jako základní potiskovaný materiál používáme opět tříosnovní PES úplet hmotnosti cca 115 gr/m2. Vlajky BEACH FLAG vyrábíme od 1 ks. Velikost bannerů BF Klasik:  220×85 cm, 330×85 cm a 440×85 cm. S těmito rozměry poskytuje BF Klasik největší plochu pro potisk. 

Samostatné příslušenství tvoří skládací hliníková žerď, zemní kotva (upevňovací vrták do země – vhodný pro měkké povrchy) a případně odnosná taška. Náhradou za upevňovací vrták (vhodný zejména do sněhu nebo trávníku) můžeme nabídnout kovový podstavec, který lze upevnit vruty nebo zatížit dlaždicemi. Upevňovací vrták je plastový. Kovový podstavec tvaru „H“ je povrchově upraven práškovou barvou. 

Pro autosalony lze využít z naší nabídky nájezdový podstavec tvaru „U“ pro zasunutí hliníkové žerdě.

BEACH FLAG KAPKA

Tento tvar nazýváme KAPKA, někdy je označován také jako MUŠÍ KŘÍDLO. Velikost bannerů BF Kapka: 170×75 cm, 205×95 cm a 265×110 cm.

Příslušenství BF Kapka tvoří žerď se sklolaminátovým prutem, plastový vrtný trn nebo kovový bodec, případně křížový chromový stojan. Nejčastěji používaným podstavcem je ocelová deska a nájezdový podstavec po kolo automobilu.

BEACH FLAG KŘÍDLO

Tento protáhlý a zúžený tvar mobilního banneru Beach Flag nazýváme KŘÍDLO. Velikost bannerů BF Křídlo: 200×55 cm, 260×60 cm a 340×80 cm. 

Příslušenství BF Křídlo tvoří hliníková žerď se sklolaminátovým prutem, kotvící prvky jsou stejné jako u BF Kapka.