Vlajky krajů, měst, obcí a spolků

Komunální vlajky a prapory krajské, městské a obecní vyrábíme podle oficiálních grafických předloh schválených Poslaneckou sněmovnou Parlamentu České republiky. V odborných otázkách těsně spolupracujeme s Českou vexilologickou společností

Slavnostní prapory na interiérové stojany tiskneme na satén v rozměru 100×150 cm nebo podle požadavku zákazníka. Saténové prapory jsou zpravidla po obvodu lemovány ozdobnými třásněmi. 

Vlajky a prapory krajů, měst, městských částí a obcí tiskneme pro venkovní použití na kvalitní polyesterovou vlajkovinu obvykle v rozměru 100×150 cm,  případně 150×225 cm nebo 60×90 cm. Vždy v předepsaném poměru stran šířky k délce 2 : 3. Jiné rozměry vyrábíme dle požadavku objednatele.

 

Kompletní nabídku všech krajských vlajek naleznete v našem e-shopu. 

 

 

Vlajky a prapory školní a spolkové

Školy navazují na historické tradice a vrací se k užívání školních vlajek a praporů. Týká se to škol všech stupňů od mateřských školek po vysokoškolská zařízení. 

Podobně tiskneme vlajky a prapory pro společenské organizace, spolky, sdružení a jednoty. Významnou součástí naší výroby jsou prapory sborů dobrovolných hasičů (SDH) nejčastěji ve slavnostním saténovém provedení. Obvyklé rozměry vlajek a praporů jsou 100×150 cm nebo 150×225 cm.