Vlajky

Vlajky, prapory, transparenty a mobilní bannery vyrábíme sítotiskem nebo přímým digitálním tiskem disperzními barvami na kvalitní materiál s následným pařením po tisku a redukčním praním. Základní vlajkovinu tvoří  tříosnovní 100% polyesterový materiál o hmotnosti cca 115 g/m2. Pro různé druhy vlajek používáme různé typy vlajkoviny.

Výběru materiálu věnujeme trvale vysokou pozornost. Vlajkovinu dovážíme výhradně od certifikovaných výrobců z Německa a Velké Británie. Námi používané disperzní barvy jsou vyráběny renomovaným výrobcem ve Švýcarsku a záhustky v Itálii.

Státní vlajky vyrábíme na sklad v 6 rozměrových řadách (150×225 cm, 100×150 cm, 60×90 cm, 40×60 cm, 30×45 cm a 20×30 cm), které jsou zákazníkovi okamžitě k dispozici v našem e-shopu.

 

 

Ostatní vlajky – reklamní, firemní, městské, obecní, sportovní, spolkové, hasičské, autovlajky, lodní vlajky, tištěné dekorace  atd. vyrábíme na zakázku podle použité technologie v nejkratších možných termínech. Zeptejte se nás na cenu.

 

 

Vyrábíme také mobilní bannery BEACH FLAG ve třech variantách podle typu použité napínací konstrukce.

Stolní vlaječky (praporky a korouhvičky) nabízíme ve dvou variantách provedení.
1. reprezentativní vyztužené vlaječky  tištěné na satén a obšité ozdobnou kroucenou šňůrkou. V této variantě nabízíme státní vlaječky všech členských států OSN ve sjednoceném formátu 11 x 16,5 cm. Ve stejném provedení nabízíme i vlaječky mezinárodních organizací (EU, OSN, NATO atd.). Na zakázku zhotovujeme reprezentativní konferenční vlaječky měst a obcí, sportovních klubů, firemní a reklamní vlaječky apod. K vyztuženým saténovým vlaječkám dodáváme kovové stolní stojánky jedno a víceramenné v barvě černé, bílé nebo chrom.
2. splývavé praporky tištěné na polyesterovou vlajkovinu nižší gramáže. Pro lehké splývavé praporky máme k dispozici plastové stojánky v barvě černé a bílé.

Příslušenství k našim vlajkám a praporům tvoří fasádní držáky, dřevěné žerdě, tyče a tyčky, dále interiérové stojany, nájezdové podstavce pod kolo auta, konstrukce pro Beach Flagy a další výrobky.

Náš sortiment zahrnuje rovněž papírové vlaječky – praporky, papírové řetězce a párty praporky – gastrovlaječky.

LIBEA, s.r.o. je od roku 2000 členem ČESKÉ VEXILOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, o.s.
V roce 2012 byla hlavním pořadatelem 5. Českého národního vexilologického kongresu s mezinárodní účastí, který se konal v Liberci.

LIBEA, s.r.o. je od roku 2004 opakovaným držitelem značky kvality CZECH MADE – PRO SLUŽBU ZAKÁZKOVÁ VÝROBA VLAJEK.

V roce 2018 byla v České databance rekordů zaregistrována největší vlajka České republiky, kterou vyrobila LIBEA.