Potřebujete vyrobit vlajku podle vlastního návrhu?

Zadejte svou poptávku do poptávkového formuláře a my vám zašleme cenovou nabídku.

 

Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme.

tel.: 731 105 417

mail: vyroba.vlajek@libea.cz nebo info@libea.cz

Poptávkový formulář

E-mail pro zaslání nabídky*:

Kontaktní telefon*:

Rozměr v cm*:

Počet kusů*:

Grafický náhled (zde můžete připojit přílohu):

Prostor pro Vaše poznámky:

Zakázková výroba vlajek

Na zakázku podle Vašich požadavků tiskneme vlajky, prapory, transparenty, přenosná vlajková křídla BEACH FLAG a jiné dekorace. Vlajky a ostatní výrobky vyrábíme již od 1 kusu. Způsob tisku volíme podle barevného zadání (grafické předlohy) buď sítotiskem nebo digitálním tiskem.

Firemní a reklamní vlajky

Reklamní vlajky, prapory, třepetalky a transparenty jsou dynamickým a efektním prostředkem zviditelnění značky, loga, výrobku nebo služby. Totéž platí o firemních vlajkách, na nichž je zpravidla zobrazeno logo nebo značka firmy, někdy dokonce pouze firemní barvy.

Reklamní a firemní vlajky vyrábíme sítotiskem nebo digitálním tiskem na polyesterovou vlajkovinu různých typů a gramáží. Natištěné barvy fixujeme parou při vysoké teplotě a tlaku. Po tisku a fixaci prochází vlajky redukčním praním.

V případě reklamních, firemních a podobných vlajek se jedná vždy o zakázkovou výrobu.
Vlajky vyrábíme již od 1 kusu. Způsob tisku volíme podle barevného zadání (grafické předlohy), případně požadovaného počtu kusů  buď sítotiskem nebo digitálním tiskem.

Sport  a fans

Pro sportovní kluby a oddíly tiskneme na polyesterovou vlajkovinu klubové vlajky, transparenty a sektorové vlajky. Vyrábíme rovněž vlajky a prapory pro různá sportoviště, pro rozhodčí, pro startéry a signalisty. Vyrábíme rovněž kapitánské vlaječky a sportovní klubové vlaječky.

Sektorová vlajka HC Stadion Litoměřice v rozměru 10×6 m má hmotnost díky použité polyesterové vlajkovině pouze 7 kg. Vlajka je snadno skladná a přenositelná zejména v porovnání s bannery z PVC.

Mobilní bannery BEACH FLAG

Mobilní bannery BEACH FLAG (BF) se rozšířily v mnoha tvarech a provedeních jako moderní reklamní nosič určený jak pro venkovní použití, tak do interiéru. BEACH FLAG v napínací konstrukci představuje výrazný, dynamický, snadno přenosný a skladný typ textilního reklamního poutače.

V Česku se BF rozšířil pod označením muší křídlo, kapka, beach vlajka, kapkovitá vlajka, vlajkový systém beach flag nebo prostě plážová vlajka.

Základní typy BF  z naší nabídky:

BEACH FLAG KAPKA

Tento tvar nazýváme KAPKA, někdy je označován také jako MUŠÍ KŘÍDLO. Velikost bannerů BF Kapka: 170×75 cm, 205×95 cm a 265×110 cm.

Příslušenství BF Kapka tvoří žerď se sklolaminátovým prutem, plastový vrtný trn nebo kovový bodec, případně křížový chromový stojan. Nejčastěji používaným podstavcem je ocelová deska a nájezdový podstavec po kolo automobilu.

BEACH FLAG KŘÍDLO

Tento protáhlý a zúžený tvar mobilního banneru Beach Flag nazýváme KŘÍDLO. Velikost bannerů BF Křídlo: 200×55 cm, 260×60 cm a 340×80 cm.

Stolní vlaječky

Stolní, konferenční vlaječky (praporky a korouhvičky) jsou vyrobeny přenosovým tiskem na satén. Vlaječky mají zpevněnou, vyztuženou konstrukci, která dává výrobku pevný tvar a reprezentativní vzhled.

Vlaječky a praporky nabízíme v rozměrech od cca 9×11 cm přes 11×16,5 cm, 15×25 cm nebo 30×40 cm ve vertikálním i horizontálním provedení. Jiné rozměry vyrábíme podle požadavků zákazníka, který si rovněž může vybrat z řady tvarů.

Konfekci zhotovujeme se šňůrkou k zavěšení korouhvičky na háček stojánku nebo s návlekem pro nasunutí praporku na tyčku stojánku.

Stolní vlaječky (praporky a korouhvičky) nabízíme ve dvou variantách provedení.

  1. reprezentativní vyztužené vlaječky tištěné na satén a obšité ozdobnou kroucenou šňůrkou. V této variantě nabízíme státní vlaječky všech členských států OSN ve sjednoceném formátu 11 x 16,5 cm. Ve stejném provedení nabízíme i vlaječky mezinárodních organizací (EU, OSN, NATO atd.). Na zakázku zhotovujeme reprezentativní konferenční vlaječky měst a obcí, sportovních klubů, firemní a reklamní vlaječky apod. K vyztuženým saténovým vlaječkám dodáváme kovové stolní stojánky jedno a víceramenné v barvě černé, bílé nebo chrom.
  2. splývavé praporky tištěné na polyesterovou vlajkovinu nižší gramáže. Pro lehké splývavé praporky máme k dispozici plastové stojánky v barvě černé a bílé.

Papírové vlaječky

Papírové vlaječky (praporky) dodáváme obvykle v obdélníkovém formátu od A4 (tj. cca 20×30 cm) po 2,5×3,5 cm (tzv. párty praporky). Možné je rovněž zhotovení v odvozeném trojúhelníkovém formátu. Papírové praporky jsou opatřeny dřevěnou tyčkou (špejlí) nebo plastovou tyčkou.

Zhotovit lze rovněž řetězce papírových praporků nalepených na pevné ševcovské niti.

Ceny kalkulujeme individuálně podle způsobu tisku (jednostranný 1/0, oboustranný 1/1, oboustranně stejný, oboustranně různý), počtu tištěných barev, rozměru, způsobu provedení a počtu kusů. Minimální množství pro výrobu zakázky je 1000 ks.

K papírovým vlaječkám na špejli dodáváme rovněž kovové stojánky na zasunutí dřevěné tyčky.


Párty praporky – gastrovlaječky

Gastrovlaječky se vyrábí obvykle v rozměru 2 x 3 cm nebo 2,5 x 3,5 cm a pod. Délka tyčky s hrotem cca 8 až 15 cm.

Jiné rozměry vyrábíme podle požadavků zákazníka, který si rovněž může vybrat z řady tvarů.

Konfekci zhotovujeme se šňůrkou k zavěšení korouhvičky na háček stojánku nebo s návlekem pro nasunutí praporku na tyčku stojánku.

Digitální Tisk

Potisk technologií přímého digitálního tisku realizujeme disperzními barvami na speciálně upravenou vlajkovinu z kvalitního polyesteru zpravidla o hmotnosti  cca 115 g/m2. Digitální tisk umožňuje reprodukci fotografických předloh a tisk barevných přechodů. Použití technologie digitálního tisku je výhodné a úsporné pro jednokusové zakázky a pro menší počty tištěných kusů.

Fixaci natištěných barev provádíme vysokotlakým pařením s následným redukčním praním výrobků. Naše technologie vysokotlakého paření zajišťuje dokonalou fixaci natištěných barev a zaručuje měkký omak potištěných ploch.

Rovněž u našeho přímého digitálního tisku použitý materiál a způsob výroby zaručují u vlajek vysokou stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, odolnost proti UV záření, stabilitu v povětrnosti a snadnou údržbu. Naše vlajky doporučujeme prát v lázni při teplotě do 60°C. Vlajky mají lesklý povrch a rychle se vysušují – „vlají i v dešti“.

Sítotisk

Tisk technologií sítotisku provádíme disperzními barvivy na tříosnovní pleteninu z kvalitního polyesteru. Sítotiskem realizujeme potisk v plných barvách bez barevných přechodů. Zásadní výhodou naší technologie sítotisku je 100% protisk i rubové strany. Další výhodou sítotisku je možnost dodržení přesně definovaných barevných odstínů (např. v systému Pantone) podle požadavku zákazníka. Použití technologie sítotisku je výhodnější a levnější zejména při výrobě většího počtu tištěných kusů.

Fixaci natištěných barev provádíme vysokotlakým pařením s následným redukčním praním výrobků. Technologie vysokotlakého paření zajišťuje dokonalou fixaci natištěných barev a zaručuje měkký omak potištěných ploch.

Námi používaný materiál a technologie tisku zaručují u vlajek vysokou stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, stabilitu v povětrnosti, odolnost proti UV záření a snadnou údržbu. Vlajky lze prát v lázni při teplotě do 60°C. Vlajky mají lesklý povrch a rychle se vysušují, „vlají i v dešti“.

Zakázkové vlajky doporučujeme v následující rozměrové řadě (v cm) ve vertikálním nebo horizontálním provedení. Doporučené rozměry pro sítotisk jsou orientační, tiskneme podle požadavku zákazníka.

  50×100 100×100 100×150 100×200 100×250
 100×300 100×350 100×400 120×120 120×200
 120×250 120×300 120×350 120×400 120×450
 150×150 150×200 150×250 150×300 150×350
 150×400 150×450 150×500 150×550 150×600